Представник музею взяв участь в зустрічі керівництва Пласту та польських харцерів

2008-12-05
28-30 листопада у Варшаві відбулась офіційна зустріч керівництва Пласту з керівництвом ZHP – організації польських скаутів-«харцерів». Це перша зустріч такого рівня після вступу України до WOSM.

Від Пласту були присутні голова КПС ст. пл. скоб Віталій Шпак, V, міжнародний секретар ст. пл. вірл. Ніна Карасевич, Ті, представник пластового музею-архіву ст. пл. скоб Андрій Котлярчук, ВБ, міжнародний секретар Волинської округи ст. пл. вірл. Оленка Семенюк, голова КПС Польщі пл. сен. Маріуш Баб’як, заступник голови КПС Польщі ст. пл. Ігор Хорків. Від ZHP - Начальник головної квартири ZHP Малгожата Сініца, міжнародний комісар Рафал Беднарчик, голова міжнародного відділу ZHP Єва Лєхвіц, директор харцерського музею Катарина Ткачук.

У п'ятницю, 28 листопада Андрій Котлярчук зустрівся з керівниками музею харцерства – директором Катариною Ткачук i головою Наукової ради проф. Анджеєм Яновським.

Відбулись робочі наради, де обговорювали плани обох організацій на майбутнє, співпрацю на рівні організацій та на рівні куренів, виховників та зв’язкових.

В результаті, керівництво організацій домовилось навесні підписати генеральну угоду про співпрацю між ZHP і Пластом. В планах спільний семінар для зв’язкових та виховників, який відбудеться в лютому, а також обмін харцерами та пластунами з Польщі під час літніх таборів.

Джерело: Пластовий портал